BikiniFitness

2023 Olympia Weekend sa blíži: Kto získal nomináciu v kategórii Bikini?

Na 2023 Olympia Weekend sa môžu pretekári nominovať do 9. októbra. Kto sa predstaví na pódiu najprestížnejšej súťaže sveta v kategórii Bikini?

Majstrovstvá sveta Elite PRO 2023: Takto sa zmení priebeh súťaže

Elite PRO Majstrovstvá sveta sa v tomto roku presúvajú do Madridu. A prišli aj zmeny týkajúce sa priebehu súťaže.

2023 Elite PRO Mr. Universe Prague: Ako sa zmenia trendy v nominácii bikini?

Pražské Elite PRO súťaže sú jedny z najlepších na svete. Ako vyzerali profesionálne bikinifitnessky na 2023 Mr. Universe Prague?

V Púchove odštartovala jarná súťažná sezóna: Kto sa vrátil na pódiá?

Súťažná sezóna na Slovensku odštartovala súťažou Fitness Cup v Púchove. Na pódium sa vrátili zaujímavé mená a videli sme nové tváre.

2022 Elite PRO Prague: Kimberly Percival neohrozenou kráľovnou

V pražskom Hiltone sa konalo ďalšie pokračovanie Elite PRO Show Prague. Kto obstál v jednom z najnabitejších line-upov tohto roka?

Bikinifitnessky na 2022 Arnold Classic Europe: Kto na pódiu zaujal? 2. časť

V druhej časti reportu z 2022 Arnold Classic Europe sa pozrieme na výškové kategórie do 166cm, do 169cm, do 172cm a nad 172cm. Kto prekvapil a kto získal absolútne víťazstvo?

Bikinifitnessky na 2022 Arnold Classic Europe: Kto na pódiu zaujal?

Ako vyzerali účastníčky amatérskej súťaže na 2022 Arnold Classic Europe? Kto nás zaujal av kategóriách do 158cm, do 160cm, do 162cm a do 164cm? Prečítajte si report! 

2022 Elite PRO World Championships: Poznáme meno novej šampiónky!

Aká bola súťaž 2022 Elite PRO World Championships a kto nás na najlepšej Elite PRO súťaži v histórii zaujal najviac? Prečítajte si článok.

Melissa SEAFORTH: Rozhovor o súťažení v Elite PRO

Melissa SEAFORTH v jari 2022 zbierala skúsenosti aj v Európe. Ako sa cíti pred prichádzajúcim Arnold Classic Europe 2022?

Michelle SEAFORTH: Aký je život profesionálnej bikinifitnessky?

Michelle Seaforth si mnohí všimli už na 2021 Elite PRO Majstrovstvách sveta. Odvtedy však dokázala spraviť mimoriadny progress a na ACE 2022 chce získať ešte lepšie umiestnenie.

Elite PRO World Championships 2022: Koho uvidíme na pódiu?

Bude súťaž 2022 Elite PRO World Championships lepšia ako tohtoročná Bikini Olympia? Kto potvrdil účasť na prestížnom podujatí v španielskom meste Sevilla?

Ako vyzerala súťaž EVLS Prague Amateur Show?

Dvadsiaty siedmy august sa niesol v znamení EVLS. Športovci a mnohí priaznivci fitness a kulturistiky pricestovali do pražského Hotela Hilton s očakávaním veľkolepej show. Ako vyzeral desiaty ročník jednej z najprestížnejších fitness & bodybuilding súťaží?

Kimberly PERCIVAL ohúrila svet Elite PRO: Aký je život víťazky Arnold Classic Europe?

Keď v roku 2021 zvíťazila na Arnold Classic Europe Kimberly PERCIVAL, ľudia si kládli len jedinú otázku. Ako je možné, že doteraz sme ju na pódiu nevideli? Prečítajte si náš rozhovor s jednou z najhorúcejších kandidátok na zisk tohtoročného titulu.

Grand Prix Baikal: Na pódium sa vrátili veľké mená!

V Rusku sa už začala súťažná sezóna a na pódiu sa objavili veľké mená, ktoré by na medzinárodnej scéne poriadne zamiešali karty. Prečo išlo o jednu z najzaujímavejších súťaží tohto roka?

2022 Ms. Europe PRO: Víťazkou sa stala Monika ŠPAČKOVÁ

Po roku sme opäť spoznali držiteľku titulu Ms. Europe PRO. Na pódiu dominovali najmä Češky. Kto previedol najlepšiu formu?

2022 Mr. Universe Prague: Kto zaujal v bikini amatérok?

Mr. Universe Prague je za nami a na pódiu sme videli skvelé pretekárky. Kto zaujal najviac v nominácii bikini?

2022 Mr. Universe Prague: Kto zaujal v súťaži PRO bikinifitnessiek?

Kto zaujal na súťaži 2022 Mr. Universe Prague, kde sa predstavili profesionálne bikinifitnessky? Počas súťaže nás čakalo viacero prekvapení!

2022 Majstrovstvá Európy: Kto dominoval v nominácii Bikini? 2. časť

Poďme sa spoločne pozrieť na tie najlepšie pretekárky, ktoré sa predstavili v nominácii Bikini na 2022 Majstrovstvách Európy vo vyšších kategóriách. Ako sa umiestnili Slovenky?

2022 Majstrovstvá Európy: Kto dominoval v nominácii Bikini?

Poďme sa spoločne pozrieť na tie najlepšie pretekárky, ktoré sa predstavili v nominácii Bikini na 2022 Majstrovstvách Európy. Ako sa umiestnili Slovenky?

Kto bude reprezentovať Slovensko na Majstrovstvách Európy?

Už o pár dní sa začnú 2022 Majstrovstvá Európy. Poďme sa spoločne pozrieť na všetky nominované Slovenky, ktoré sa budú snažiť dosiahnuť čo najlepšie výsledky.