BikiniFitness súťaže

2022 Elite PRO Prague: Kimberly Percival neohrozenou kráľovnou

V pražskom Hiltone sa konalo ďalšie pokračovanie Elite PRO Show Prague. Kto obstál v jednom z najnabitejších line-upov tohto roka?

Bikinifitnessky na 2022 Arnold Classic Europe: Kto na pódiu zaujal? 2. časť

V druhej časti reportu z 2022 Arnold Classic Europe sa pozrieme na výškové kategórie do 166cm, do 169cm, do 172cm a nad 172cm. Kto prekvapil a kto získal absolútne víťazstvo?

Bikinifitnessky na 2022 Arnold Classic Europe: Kto na pódiu zaujal?

Ako vyzerali účastníčky amatérskej súťaže na 2022 Arnold Classic Europe? Kto nás zaujal av kategóriách do 158cm, do 160cm, do 162cm a do 164cm? Prečítajte si report! 

2022 Elite PRO World Championships: Poznáme meno novej šampiónky!

Aká bola súťaž 2022 Elite PRO World Championships a kto nás na najlepšej Elite PRO súťaži v histórii zaujal najviac? Prečítajte si článok.

Elite PRO World Championships 2022: Koho uvidíme na pódiu?

Bude súťaž 2022 Elite PRO World Championships lepšia ako tohtoročná Bikini Olympia? Kto potvrdil účasť na prestížnom podujatí v španielskom meste Sevilla?

Ako vyzerala súťaž EVLS Prague Amateur Show?

Dvadsiaty siedmy august sa niesol v znamení EVLS. Športovci a mnohí priaznivci fitness a kulturistiky pricestovali do pražského Hotela Hilton s očakávaním veľkolepej show. Ako vyzeral desiaty ročník jednej z najprestížnejších fitness & bodybuilding súťaží?

Grand Prix Baikal: Na pódium sa vrátili veľké mená!

V Rusku sa už začala súťažná sezóna a na pódiu sa objavili veľké mená, ktoré by na medzinárodnej scéne poriadne zamiešali karty. Prečo išlo o jednu z najzaujímavejších súťaží tohto roka?

2022 Ms. Europe PRO: Víťazkou sa stala Monika ŠPAČKOVÁ

Po roku sme opäť spoznali držiteľku titulu Ms. Europe PRO. Na pódiu dominovali najmä Češky. Kto previedol najlepšiu formu?

2022 Mr. Universe Prague: Kto zaujal v bikini amatérok?

Mr. Universe Prague je za nami a na pódiu sme videli skvelé pretekárky. Kto zaujal najviac v nominácii bikini?

2022 Mr. Universe Prague: Kto zaujal v súťaži PRO bikinifitnessiek?

Kto zaujal na súťaži 2022 Mr. Universe Prague, kde sa predstavili profesionálne bikinifitnessky? Počas súťaže nás čakalo viacero prekvapení!

2022 Majstrovstvá Európy: Kto dominoval v nominácii Bikini? 2. časť

Poďme sa spoločne pozrieť na tie najlepšie pretekárky, ktoré sa predstavili v nominácii Bikini na 2022 Majstrovstvách Európy vo vyšších kategóriách. Ako sa umiestnili Slovenky?

2022 Majstrovstvá Európy: Kto dominoval v nominácii Bikini?

Poďme sa spoločne pozrieť na tie najlepšie pretekárky, ktoré sa predstavili v nominácii Bikini na 2022 Majstrovstvách Európy. Ako sa umiestnili Slovenky?

Kto bude reprezentovať Slovensko na Majstrovstvách Európy?

Už o pár dní sa začnú 2022 Majstrovstvá Európy. Poďme sa spoločne pozrieť na všetky nominované Slovenky, ktoré sa budú snažiť dosiahnuť čo najlepšie výsledky. 

Bikini Weekly News: Súťažný víkend v Česku, poznáme meno novej Fit Model kráľovnej

Čo priniesol súťažný víkend pred najočakávanejšou súťažou v jarnej súťažnej sezóne – 2022 Majstrovstvami Európy?

Uplynulý víkend bol nabitý súťažami: Kto dominoval v zahraničí a na Slovensku?

Uplynulý víkend bol súťažami najnabitejší za celú doterajšiu jarnú sezónu. Súťažilo sa totiž na Slovensku aj v zahraničí.

2022 Majstrovstvá Českej republiky: Kto zaujal?

Počas víkendu sa uskutočnili 2022 Majstrovstvá Českej republiky vo fitness a kulturistike. Kto nás zaujal najviac a ako vyzerajú víťazky jednotlivých kategórií?

Bikini Weekly News: Oksana Brygidyr a India Paulino opäť na pódiu

Súťažná sezóna je v plnom prúde a uplynulý víkend si pre nás pripravil niekoľko prekvapení v podobe známych tvarí, ktoré sa rozhodli opäť súťažiť.

2022 Elite PRO Jan Tana Classic: V akej forme nastúpili bikinifitnessky?

Počas uplynulého víkendu sa uskutočnila druhá z Elite PRO súťaží v roku 2022. Príležitosť súťažiť dostali wellnessky, bikinifitnessky a súťažiaci v men’s physique.

IFBB definitívne rozhodlo: Súťaže budú bez Rusov!

Sledujeme aj vývoj na súťažnej scéne súvisiacej s geopolitickou situáciou. Padlo už aj oficiálne rozhodnutie IFBB.

Poznáme novú Ms. Bikini International 2022!

2022 Arnold Sports Festival sa uskutočnil v tradičnom termíne a na tradičnom mieste. Na veľkolepú show v americkom Columbuse sa pripravili tí najlepší športovci vo viacerých nomináciách. Nás najviac zaujímali bikinifitnessky. Prečítajte si report od Barbory LABUDOVEJ.