BikiniFitness súťaže

IFBB organizuje 2020 Európsky ONLINE šampionát

Na všetkých priaznivcov fitness a kulturistiky čaká ďalšia ONLINE súťaž od IFBB, do ktorej sa môžete zapojiť. Ide o European E-championships. 

Oprášte súťažné plavky: Je tu historicky prvá IFBB E-súťaž!

Fitness je jedným z mála odvetví, kde môže byť súťaženie sčasti nahradené ONLINE formou. Pripravte si plavky. EŠTE DVA DNI sa môžete prihlásiť do historicky prvej IFBB E-súťaže. 

Aký bol 2020 Arnold Classic Bikini International

Súťaž Arnold Classic USA je za nami. Minulý víkend sa rozhodlo o šampiónoch jednotlivých nominácii na jednom z najprestížnejších pódií. To, ako vyzerala nominácia Bikini International, sa dozviete v tomto článku od Barbory LABUDOVEJ.

2020 Arnold Classic USA – Bikini International Preview

O pár dní sa uskutoční jedna z najprestížnejších súťaží, na ktoré sa hviezdy z IFBB PRO môžu počas roka kvalifikovať. Koho uvidíme na pódiu Arnold Classic USA v nominácii Bikini International? Dočítate sa v preview od Barbory LABUDOVEJ.

Ako dopadli bikinifitnessky na 2019 Elite PRO svetovom šampionáte masters?

V Tarragone sa uskutočnili posledné tohtoročné majstrovstvá sveta Elite PRO. Patrili kategórii masters a Slovensko reprezentovala naša jediná pretekárka v Elite PRO Radka SZOMBATHOVÁ. Ako dopadli bikinifitnessky na šampionáte? Povie Soňa KOLCUNOVÁ.

Aké výsledky dosiahli bikiniftnessky na Majstrovstvách sveta vo fitness? 2. časť

Barbora LABUDOVÁ vám priblíži, ako vyzerala súťaž bikinifitnessiek na Svetovom šampionáte v Bratislave pomocou podrobného reportu z kategórii do 166cm, do 169cm, do 172cm, aj nad 172cm. 

Aké výsledky dosiahli bikiniftnessky na Majstrovstvách sveta vo fitness?

Tento víkend sa v Bratislave uskutočnil vrchol jesennej súťažnej sezóny 2019. Majstrovstvá sveta privítali vyše 300 športovkýň a športovcov z rôznych kútov sveta. Posvieťme si na nomináciu Bikini Fitness spolu s Barborou LABUDOVOU. 

2019 Majstrovstvá sveta juniorov - aká bola súťaž bikinifitnessiek?

Barbora LABUDOVÁ vám v reporte z Majstrovstiev sveta juniorov prináša podrobný report. Kto uspel, kto sa ukázal ako perspektívny pretekár a kde sú chyby? Dozviete sa v článku. 

Kto nastúpi na súťažné pódium na 2019 Majstrovstvách sveta juniorov?

Majstrovstvá sveta juniorov 2019 sa nezadržateľne blížia. Kto nastúpi na súťažné pódium zo Sloveniek? Povie Soňa KOLCUNOVÁ. 

2019 Grand Prix Slovakia - aká bola súťaž bikinifitnessiek?

Slovenské bikinifitnessky absolvovali počas víkendu poslednú súťaž, ktorou sa mohli nominovať na Majstrovstvá sveta v Bratislave. Aký priebeh mala Grand Prix Slovakia v Piešťanoch? 

Veľká cena Dubnice 2019 - aká bola súťaž bikinifitnessiek?

Ako vyzerala nominačná súťaž juniorov a masters v Dubnici nad Váhom? Povie vám redaktorka Barbora LABUDOVÁ. 

Čaká nás Grand Prix Slovakia - nominačná súťaž na Majstrovstvá sveta žien 2019

V Piešťanoch sa uskutoční Grand Prix Slovakia - čisto ženská súťaž, na ktorej uvidíme dievčatá, ktoré by chceli zabojovať o reprezentačné tričko.

IFBB Amateur World Cup - report zo súťaže bikinifitnessiek

Kto a v akej forme súťažil na 2019 Amateur World Cup v Tarragone? Povie vám redaktorka Barbora LABUDOVÁ.

Dynamic Cup Dolný Kubín - aká bola súťaž bikinifitnessiek?

Barbora LABUDOVÁ sledovala súťaž 2019 Dynamic Cup priamo v Dolnom Kubíne. Čo hovorí na súťaž bikinifitnessiek a kto ju zaujal? 

2019 IFBB Elite PRO Majstrovstvá sveta - v akej forme súťažili bikinifitnessky?

Report zo súťaže IFBB Elite PRO World Championships je tu. Kto zaujal šéfredaktorku Soňu KOLCUNOVÚ na pódiu najvyššej súťaže v Elite PRO? 

Bikinifitnessky na 2019 Tatranskom Pohári

Tatranský pohár 2019 bol súťažou, na ktorej súťažilo dokopy vyše 40 bikinifitnessiek. V akej forme prišli? Povie šéfredaktorka Soňa KOLCUNOVÁ. 

IFBB Elite Pro Bikini Majstrovstvá sveta - kto nastúpi na súťažné pódium?

Španielska Tarragona tento víkend ožije športom. Kto sa stane káľovnou Bikini Elite Pro pre rok 2019?

Bikinifitness na 2019 Amix Patriot Fitness Weekende - sobota

Ako vyzerala nominácia Bikini fitness v sobotu na 2019 Amix Patriot Fitness Weekend-e vo Vranove nad Topľou? Povie vám to Barbora LABUDOVÁ. 

2019 Elite PRO Madrid Bikinifitness

Ako vyzerali bikinifitnessky na súťaži 2019 Elite PRO Madrid? Kto zaujal? Dozviete sa v článku Sone KOLCUNOVEJ. 

Bikinifitness na 2019 Amix Patriot Fitness Weekende - nedeľa

Bikinifitnessky súťažili na Amix Patriot Fitness weekende v dobrej forme a veľkom počte. Kto zaujal šéfredaktorku Bikinifitness.sk Soňu KOLCUNOVÚ najviac?