Bodyfitness

Agáta HLAVAČKOVÁ: Bude mať slovenská scéna ďalšiu svetovú bodyfitnessku?

Prečítajte si rozhovor s Agátou HLAVČKOVOU, ktorá sa môže stať po Adele Ondrejovičovej ďalšou našou bodyfitnesskou svetovej triedy. Čo o sebe prezradila? 

Adela ONDREJOVIČOVÁ úprimne o súťažení v bodyfitness

Beyond BikiniFitness Podcast pokračuje ďalšou epizódou. Tentokrát sme sa rozprávali s úspešnou Adelou Ondrejovičovou.

Fínska rozhodkyňa Aino-Maija Laurila: Všetko, čo potrebujete vedieť o bodyfitness

Pokračujeme v úspešnej sérii rozhovorov s IFBB medzinárodnými rozhodcami. Tentokrát je hostkou Aino-Maija Laurila z Fínska.

Alexandra TALAČOVÁ - Nemala by uniknúť vašej pozornosti

Alexandra TALAČOVÁ patrí medzi najväčšie talenty bodyfitness scény, aké na Slovensku aktuálne máme. Prečítajte si rozhovor so Saškou, v ktorom hovorila aj o tom, v akej kategórii mala súťažiť pôvodne. 

Vypočujte si PODCAST: O svojich úspechoch hovorí Natália POPROCKÁ

Natália POPROCKÁ je jednoznačne jednou z aktuálne najúspešnejších slovenských bodyfitnessiek. Rozhovor s ňou si môžete vypočuť vďaka najnovšiemu podcastu.

Petra Lacinová - nemala by uniknúť vašej pozornosti

Petra LACINOVÁ je vychádzajúcou hviezdou českej bodyfitness scény. V profilovom článku vám jej príbeh prináša šéfredaktorka Soňa KOLCUNOVÁ. 

Timea Sečanská - nemala by uniknúť vašej pozornosti

Dvojnásobná účastníčka majstrovstiev Európy by jednoznačne nemala uniknúť vašej pozornosti. V profilovom článku vám ju predstaví Soňa KOLCUNOVÁ. 

Juliana MAKŠIOVÁ - nemala by uniknúť vašej pozornosti

Dvojnásobná medailistka z Majstrovstiev Európy Juliana MAKŠIOVÁ a jej profil, ktorý spracovala šéfredaktorka portálu, Soňa KOLCUNOVÁ. 

Iveta Vaneková - nemala by uniknúť vašej pozornosti

Majsterka sveta v bodyfitness masters Iveta VANEKOVÁ a jej úspech na šampionáte, na ktorý si počkala. Čítajte článok Sone KOLCUNOVEJ o aktuálnej majsterke sveta zo Slovenska!

Alžbeta PEŤKOVÁ - cesta k titulu majsterky sveta v bodyfitness

Cesta Alžbety PEŤKOVEJ k titulu majsterky sveta, Európy a Slovenska v bodyfitness bola skutočne emotívna a inšpirujúca. Prečítajte si článok Sone KOLCUNOVEJ, v ktorom vám ju priblíži. 

Stanislava Voleková - nemala by uniknúť vašej pozornosti

Stanislava Voleková by nemala uniknúť vašej pozornosti. Presvedčí vás o tom Soňa Kolcunová vo svojom článku. 

Silvia Fialková - nemala by uniknúť vašej pozornosti

Z bodyfitness scény by ste nemali prehliadnuť ani Silviu FIALKOVÚ, ktorú vám v profilovom článku predstaví Soňa KOLCUNOVÁ.

Lucia Marcinová - nemala by uniknúť vašej pozornosti

Kto zo SAKFST scény, súťažiaci v nominácii bodyfitness by nemal uniknúť vašej pozornosti? Soňa KOLCUNOVÁ vám predstaví bodyfitnessku Luciu! 

Lenka Pancuráková - nemala by uniknúť vašej pozornosti

Soňa KOLCUNOVÁ, redaktorka portálu BikiniFitness.sk vám dnes predstaví súťažiacu, ktorá si zaslúži vašu pozornosť- bodyfitnessku Lenku!

Bianka Tóthová - nemala by uniknúť vašej pozornosti

Koho by ste si mali na SAKFST scéne všímať pozornejšie a koho výsledky sledovať pozornejšie? Soňa KOLCUNOVÁ dnes upriami vašu pozornosť na bodyfitnessku Bianku!

Viktória Jedlovcová- nemala by uniknúť vašej pozornosti

Na slovenskej SAKFST scéne zažiarila aj bodyfitnesska Viktória- nemali by ste ju prehliadnuť a určite by ste jej mali venovať vašu pozornosť!

Viera Božíková - nemala by uniknúť vašej pozornosti

Na slovenskej fitness scéne netreba prehliadať ani bodyfitnessky. Soňa KOLCUNOVÁ vám dnes predstaví Vieru BOŽÍKOVÚ, ktorá sa už počas víkendu predstaví na Majstrovstvách sveta juniorov v Santo Domingu práve v bodyfitness.