Fitness

Eva BÁNIKOVÁ o svojej fitness ceste: Plánuje zmenu nominácie!

Prečítajte si rozhovor s Evou BÁNIKOVOU, dlhoročnou súťažiacou vo fitness, ktorá plánuje veľkú zmenu. Ako hodnotí svoju doterajšiu kariéru a v akej nominácii ju uvidíme najbližšie? 

Vypočujte si PODCAST: Tatiana KOŽUCHOVÁ aj o novej kategórii artistic fitness

Vypočujte si novú epizódu Beyond BikiniFitness Podcastu. Hostkou je Tatiana Kožuchová, hviezda kategórie fitness, ktorá aktuálne pôsobí v Holandsku. 

Vypočujte si PODCAST: Hostkou kráľovná fitness Michaela PAVLEOVÁ!

Michaela Pavleová je aktuálne najvýraznejšou postavou na svetovej fitness scéne. Megaúspešný rok 2019, profesionálny fitness a začiatky v detskom fitness rozobrala so Soňou Kolcunovou v najnovšom PODCASTE.

Vypočujte si PODCAST: Karin SUCHOMELOVÁ sa nikdy nevzdáva

Každý priaznivec fitness si určite pamätá meno Karin SUCHOMELOVÁ. Karin je absolútnou majsterkou sveta a veľkou nádejou slovenského fitness. V podcaste sa s ňou rozprávala Barbora LABUDOVÁ.

Zrodená pre fitness: Superhviezda Michaela PAVLEOVÁ o svojej kariére

Ťažko by ste na aktuálnej scéne fitness hľadali väčšiu hviezdu, akou je Michaela PAVLEOVÁ. V článku Sone KOLCUNOVEJ si môžete prečítať o jej ceste k absolútným víťazstvám na najprestížnejších súťažiach. 

Michaela Pavleová - Čo prezradila po absolútnej výhre na ACE 2019?

Pred rokom ôsma, teraz je absolútnou víťazkou. Ako sa cítila Michaela PAVLEOVÁ po úspechu na Arnold Classic Europe 2019? 

Tatiana Ondrušková - nemala by uniknúť vašej pozornosti

Tatiana ONDRUŠKOVÁ je majsterkou Európy vo fitness junioriek a v TOP3 sa umiestnila aj medzi ženami. Prečítajte si profilový článok o mladej talentovanej fitnesske! 

Stanislava Dolinská - nemala by uniknúť vašej pozornosti

IFBB PRO fitnesskou sa prednedávnom stala Slovenka Stanka DOLINSKÁ - aj preto by nemala uniknúť vašej pozornosti! 

Kristína Juricová - nemala by uniknúť vašej pozornosti

Fitness hviezda zo Slovenska Kristína JURICOVÁ a jej cesta medzi najlepšie pretekárky na svete. Čítajte článok Sone KOLCUNOVEJ o tom, ako sa Kristína dostala medzi absolútnu špičku.