Krása, zdravie

Saskia CAKOCI - 6 tipov na súťažný make-up

Súťaženie v kategórii bikinifitness bez vhodného make-upu? Nezmysel! Poradím vám, ako ho zvládnuť bez chýb.

Veronika Guľášová podstúpila estetickú premenu

Slovenská bikinifitnesska Veronika GUĽÁŠOVÁ sa rozhodla pre radikálnu zmenu! Plastika nosa a pŕs, ktorú podstúpila len pred niekoľkými dňami jej má pomôcť nielen v súkromnom živote, ale aj v športovej kariére. Exkluzívny rozhovor tesne "po" poskytla práve nám.

Dlhé a husté vlasy už dávno nemusia byť len vašim snom

Túžite aj vy po krásnych dlhých vlasoch aké predvádzajú bikinifitnessky na súťažných pódiách? Dosiahnuť dokonalú hrivu nie je až také náročné ako sa na prvý pohľad zdá. Spoločnosť DlheVlasy.eu vám ich vyčarí za dve hodiny a verte, že budete neprehliadnuteľná.

1. časť Antiaging - starostlivosť o pleť

Každá žena chce byť krásna, a to čo najdlhšie. Keď máte dvadsať myslíte si, že starnutie je niečo, čo sa vás ešte dlho týkať nebude, ale pravda je taká, že pokiaľ zanedbáte starostlivosť o pleť, v budúcnosti už nedosiahnete tak dobré výsledky.

Plastika a bikinifitness - áno, alebo radšej nie?

Plastické operácie sa nevyhýbajú ani športovkyniam v kategóriách fitness. Pozrime sa na tie, ktoré máme možnosť často vidieť na súťažných pódiách.

Je hormonálna antikoncepcia vhodná pre silovo trénujúce ženy?

Hormonálna antikoncepcia a silový tréning? Áno, alebo nie? O vplyvoch hormonálnej antikoncepcie na rast svalovej hmoty a silový výkon žien.

Nepríjemný zápach po karnitíne? Vyriešené!

Prečo niektoré bikinifitnessky majú problém s nepríjmených zápachom, ak prijímajú karnitín? Poznáme dôvod!

Spánok kávou nenahradíš

Aký vplyv má spánok, jeho dostatok, či nedostatok na naše zdravie a postavu? Prečo je spánok súčasťou efektívneho fitness programu?

Celultída - príčiny, dôsledky, ako sa jej efektívne zbaviť?

Celulitída je v povedomí mnohých žien spájaná s kozmetickou vadou pokožky, výsledkom ktorej je jej dobre známy "pomarančový vzhľad". Ako sa jej zbaviť?

Vstávať a cvičiť?

Kedy je ten najlepší čas pre navštívenie posilňovne? Kedy sa cvičí najlepšie? Efektívnejšie je trénovať ráno, alebo večer?