Z iných športov

Wellnes Fitness - poznáte pravidlá novej IFBB nominácie?

Súčasťou IFBB programu sa možno čoskoro stane nová nominácie - Wellness Fitness. Stručné pravidlá spracované Evou Kvasničkovou!

Viera Božíková - nemala by uniknúť vašej pozornosti

Na slovenskej fitness scéne netreba prehliadať ani bodyfitnessky. Soňa KOLCUNOVÁ vám dnes predstaví Vieru BOŽÍKOVÚ, ktorá sa už počas víkendu predstaví na Majstrovstvách sveta juniorov v Santo Domingu práve v bodyfitness. 

Viktória Jedlovcová- nemala by uniknúť vašej pozornosti

Na slovenskej SAKFST scéne zažiarila aj bodyfitnesska Viktória- nemali by ste ju prehliadnuť a určite by ste jej mali venovať vašu pozornosť!

Bianka Tóthová - nemala by uniknúť vašej pozornosti

Koho by ste si mali na SAKFST scéne všímať pozornejšie a koho výsledky sledovať pozornejšie? Soňa KOLCUNOVÁ dnes upriami vašu pozornosť na bodyfitnessku Bianku!

Lenka Pancuráková - nemala by uniknúť vašej pozornosti

Soňa KOLCUNOVÁ, redaktorka portálu BikiniFitness.sk vám dnes predstaví súťažiacu, ktorá si zaslúži vašu pozornosť- bodyfitnessku Lenku!

Lucia Marcinová - nemala by uniknúť vašej pozornosti

Kto zo SAKFST scény, súťažiaci v nominácii bodyfitness by nemal uniknúť vašej pozornosti? Soňa KOLCUNOVÁ vám predstaví bodyfitnessku Luciu! 

Silvia Fialková - nemala by uniknúť vašej pozornosti

Z bodyfitness scény by ste nemali prehliadnuť ani Silviu FIALKOVÚ, ktorú vám v profilovom článku predstaví Soňa KOLCUNOVÁ.

Hana Rehorčíková - nemala by uniknúť vašej pozornosti

Hana REHORČÍKOVÁ - nová tvár wellness fitness scény, ktorú "vyspovedala" Soňa KOLCUNOVÁ. Čo povedala Hana o novej kategórii v ktorej bude súťažiť? 

TIPOVAČKA - Tipsport rozdá 80.000€ na hokejový maratón!

Tipérom z najväčšej tipérskej komunity Tisport rozdá 80 000 EUR na tipovanie! Podmienka? Stačí si každý deň v priebehu MS natipovať minimálne za 4 EUR.

Hana Rehorčíková - aké je súťaženie vo wellness fitness?

Prvá slovenská šampiónka vo wellness fitness Hana REHORČÍKOVÁ poskytla reportérke BikiniFitness.sk Soni KOLCUNOVEJ interview o jej prvej sezóne vo wellness. Aká bola? 

Štepánka Weissová - nemala by uniknúť vašej pozornosti

Štepánka WEISSOVÁ zmenila kategóriu bikinifitness za wellness fitness a na svojej prvej a jedinej súťaži v tejto sezóne dosiahla na zlato. Pre portál BikiniFitness.sk ju vyspovedala Soňa KOLCUNOVÁ. 

Live stávky EURO U21 - Slovensko začína s domácim Poľskom

Zdieľajte analýzy a tikety a získajte odmenu v programe Nety za zdieľanie. Od Tipsportu!

Sledujte Wimbledon naživo na TV Tipsport a tipnite si!

Pripravte si jahody so šampanským! Začína tretí grandslamový turnaj sezóny – Wimbledon, ktorý svoje brány otvorí po 131. raz. Vychutnajte si súboje z najprestížnejšieho tenisového turnaja naživo na TV Tipsport.

Stanislava Voleková - nemala by uniknúť vašej pozornosti

Stanislava Voleková by nemala uniknúť vašej pozornosti. Presvedčí vás o tom Soňa Kolcunová vo svojom článku. 

Tipsport Tiket aréna: Skvelé výhry tipérov! Ako sa k nim dostali?

Sledujte tikety skúsených stratégov v jedinečnej Tiket aréne, kde sú zverejnené ich najlepšie výbery a zvezte sa s nimi k poriadnym balíkom peňazí.

Tiket aréna: Adee41 o superpohári - nevidím dôvod favorizovať Barcelonu!

Barcelona sa predvedie proti Realu Madrid v bitke o španielsky Superpohár! Ako vidia výsledky odborníci z Tipsport Tiket arény?

Tiket aréna: Štartuje Premier League! Kto bude dominovať?

Pohľady futbalových nadšencov sa upierajú do Anglicka, kde štartuje nová sezóna prestížnej Premier League. Presadí sa niektorý z troch nováčikov?

Tiket aréna: Postúpi Ružomberok cez Everton?

Ružomberok zaznamenal v Anglicku slušný výsledok, ktorý ho drží v boji o ďalšiu fázu Európskej ligy. Ako dopadne ostrá odveta?

Fit Model kategória si našla svojich prívržencov

Vo federácii IFBB sa pred dvoma rokmi objavila nová nominácia - Fit Model. A neupadla do zabudnutia. V Lotyšsku sa konal IFBB Európsky Fit Model Cup.

Alžbeta PEŤKOVÁ - cesta k titulu majsterky sveta v bodyfitness

Cesta Alžbety PEŤKOVEJ k titulu majsterky sveta, Európy a Slovenska v bodyfitness bola skutočne emotívna a inšpirujúca. Prečítajte si článok Sone KOLCUNOVEJ, v ktorom vám ju priblíži.