Bikinifitness profily hviezd

Melissa SEAFORTH: Rozhovor o súťažení v Elite PRO

Melissa SEAFORTH v jari 2022 zbierala skúsenosti aj v Európe. Ako sa cíti pred prichádzajúcim Arnold Classic Europe 2022?

Michelle SEAFORTH: Aký je život profesionálnej bikinifitnessky?

Michelle Seaforth si mnohí všimli už na 2021 Elite PRO Majstrovstvách sveta. Odvtedy však dokázala spraviť mimoriadny progress a na ACE 2022 chce získať ešte lepšie umiestnenie.

Kimberly PERCIVAL ohúrila svet Elite PRO: Aký je život víťazky Arnold Classic Europe?

Keď v roku 2021 zvíťazila na Arnold Classic Europe Kimberly PERCIVAL, ľudia si kládli len jedinú otázku. Ako je možné, že doteraz sme ju na pódiu nevideli? Prečítajte si náš rozhovor s jednou z najhorúcejších kandidátok na zisk tohtoročného titulu.

Nová Ms. Universe Linna REAL: Toto prezradila o svojej kariére

Máme novú Ms. Universe. Linna Bejarano REAL v tomto roku dominuje na pódiách a predvádza fantastickú formu. Prečítajte si rozhovor so skvelou španielskou bikinifitnesskou.

Svetlana ELINA: O Olympii aj vzťahoch v IFBB PRO divízii

Svetlana ELINA patrí medzi tie najznámejšie ruské bikinifitnessky súťažiace v NPC. V roku 2020 sa jej podarilo nominovať na prestížnu Olympiu a o svojej súťažnej kariére nám porozprávala v rozhovore.

Hviezda bikinifitness Wiktoria NNAKA: Ako vníma súťažný rok 2020?

Wiktoria NNAKA je jednoznačne bikinifitnesskou, ktorá upútala pozornosť a dosahuje skvelé výsledky. Ako vníma úspešný rok 2020? Prečítajte si v rozhovore v slovenskej aj poľskej verzii!

Shelby NEVES - stále skromná hviezda Elite PRO bikinifitness

Shelby NEVES je právom jednou z hviezd v Elite PRO divízii. Úspešnú, napriek tomu stále skromnú bikinifitnessku vyspovedala Soňa KOLCUNOVÁ.

Vypočujte si PODCAST: O svojom živote mimo fitness rozpráva Tímea TRAJTEĽOVÁ

V druhej časti podcastu s Tímeou TRAJTEĽOVOU sa Barbora LABUDOVÁ zamerala na Tímein život mimo sveta fitness. Čo všetko prezradila?

Saskii CAKOCI sa splnilo viac ako chcela: Ako vidí scénu bikinifitness dnes?

Jedinečný rozhovor na aktuálne témy so šampiónkou Saskiou CAKOCI. Ako ju zasiahla koronakríza, ako vidí scénu bikinifitness a ako vníma kategóriu fit model? Prezradila v interview s Andreou FEDOROVOU. 

Vypočujte si PODCAST: Jedinečný rozhovor s majsterkou sveta Timeou TRAJTEĽOVOU

Timea TRAJTEĽOVÁ je jedinečnou postavou na slovenskej bikinifitness scéne. Vypočujte si podcast, v ktorom Timea hovorí o svojej kariére bikinifitnessky.

Natalia Czajkowska: Najväčšia hviezda juniorskej scény bikinifitness

Aktuálne najväčšou hviezdou na juniorskej scéne bikinifitness je Natalia CZAJKOWSKA z Poľska. V rozhovore so Soňou Kolcunovou prezradila, ako s fitness začínala aj ako vidí aktuálne dianie vo svete fitness.nat

Melina KELTANIEMI -interview s bikinifitness superstar

Melina KELTANIEMI je dvojnásobná majsterka sveta medzi profesionálnymi bikinifitnesskami. Napriek svojím skvelým úspechom má len 23 rokov a je stále pokorná a nohami sa drží pri zemi. Prečítajte si rozhovor s ňou, ktorý pripravila Soňa KOLCUNOVÁ.

Ivanna Escandar - Interview s profesionálnou bikinifitnesskou

Ivanna ESCANDAR súťaží v divízii Elite PRO. Na profesionálnych pódiách získala skvelé umiestnenia a všetkým dokázala, že s ňou musia počítať ako s kvalitnou, konkurencieschopnou pretekárkou. Pre portál ju vyspovedala Soňa KOLCUNOVÁ. 

Marina MOCANU - Interview s hviezdou bikinifitness

Marinu MOCANU môžeme pokojne označiť za jednu z najúspešnejších pretekárok v Elite PRO divízii. Aké sú jej ďalšie plány? Dočítate sa v rozhovore so Soňou Kolcunovou. 

Galina Maslovskaya - interview s absolútnou majsterkou sveta v bikinifitness

Galina MASLOVSKAYA je absolútnou majsterkou sveta v bikinifitness. Ako šampiónka trénuje, čo radí mladým pretekárkam a ako začala s bikinifitness? Rozprávala sa s ňou Soňa KOLCUNOVÁ. 

Veronika JAVORSKÁ - IFBB PRO women´s physique začínala v kategórii bikinifitness!

Rozhovor s IFBB PRO súťažiacou v kategórii women´s physique Veronikou JAVORSKOU o jej ceste k PRO karte v najťažšej kategórii. 

Sabina PLEVÁKOVÁ - hviezda amatérskej bikinifitness scény

Článok z dielne Sone KOLCUNOVEJ o hviezde slovenskej a svetovej IFBB bikinifitness scény Sabine PLEVÁKOVEJ