BikiniFitness

Martina SEDLÁROVÁ - nemala by uniknúť vašej pozornosti

Do centra pozornosti vám redaktora Soňa Kolcunová dáva účastníčku Svetového šampionátu v Bialystoku, dlhoročnú pretekárku na scéne SAKFST - bikinifitnessku Martinu.

Nikol Klimová - nemala by uniknúť vašej pozornosti

Koho zo SAKFST scény by ste si mali všimnúť a koho netreba prehliadnuť? Soňa Kolcunová vám predstaví bikinifitnessku Nikol! 

Anikó Gyepesová - nemala by uniknúť vašej pozornosti

Na SAKFST scéne je mnoho nových aj staro-nových tvárí. Koho by ste si mali všímať? Soňa Kolcunová vám dnes predstaví bikinifitnessku Anikó. 

Alica Heverová - nemala by uniknúť vašej pozornosti

Koho zo SAKFST scény by ste určite nemali prehliadnuť a na koho sa viac sústrediť? Redaktorka Soňa Kolcunová vám predstaví bikinifitnessku Alicu.

Adriána Halasová - nemala by uniknúť vašej pozornosti

Koho by ste na slovenskej SAKFST scéne nemali prehliadať a na koho sústrediť svoju pozonosť? Podľa Sone KOLCUNOVEJ by to mala byť bikinifitnesska Adriána!

Miroslava Diškanová - nemala by uniknúť vašej pozornosti

Koho zo SAKFST scény by ste si mali pozorne všímať a koho určite neprehliadnuť? Soňa KOLCUNOVÁ vám dnes predstaví juniorskú bikinifitnessku Miroslavu. 

Kristína Sedláková - nemala by uniknúť vašej pozornosti

Ktorá bikinfitnesska zo SAKFST scény by nemala uniknúť vašej pozornosti? Podľa Sone KOLCUNOVEJ je to aj Trnavčanka Kristína!

Zuzana Červienková - oklamala som vás, no a čo?

O neexistujúcej bikinifitness hviezde Zuzane Červienkovej zo Slovenska, ktorá zneužíva vo svojom profile fotografie Tine Grønnemark Eriksen z Dánska.

Katarina Castro - nemala by uniknúť vašej pozornosti PART 1

Pozornosť by ste mali upriamiť aj na Slovenky žijúce a súťažiace v zahraničí. Soňa KOLCUNOVÁ vám dnes predstaví Katarinu CASTRO 

Katarina Castro - nemala by uniknúť vašej pozornosti PART 2

Pokračovanie článku o Katarine CASTRO, ktorá žije a súťaží vo Veľkej Británii z dielne redaktorky Sone KOLCUNOVEJ! Čo Katarina prezradila v druhej časti článku? 

Katarína Kutmanová - nemala by uniknúť vašej pozornosti

Ktoré Slovenky súťažiace v zahraničí by nemali uniknúť vašej pozornosti? Soňa KOLCUNOVÁ vám predstaví Katku KUTMANOVÚ, bikinifitnessku súťažiacu v UK.

Valéria Marčišovská - nemala by uniknúť vašej pozornosti

Kto zo slovenskej fitness scény by vám nemal uniknúť? Soňa KOLCUNOVÁ vám predstaví skúsenú bikinfitnessku Valériu MARČIŠOVSKÚ!

Lucia Baldwin - nemala by uniknúť vašej pozornosti

Ktorú pretekárku by ste si mali podľa Sone KOLCUNOVEJ všimnúť na slovenskej fitness scéne? Jednoznačne Slovenku žijúcu v Írsku - Luciu BALDWIN.

Sophie Franclová - nemala by uniknúť vašej pozornosti

Koho zo slovenskej bikinifitness scény by ste mali sledovať pozornejšie? Podľa Sone KOLCUNOVEJ aj osemnásťročnú Bratislavčanku Sophie FRANCLOVÚ!

SALLUT DESIGN - značka svetovej kvality

Za každou úspešnou značkou súťažných plaviek pre bikinifitness je podstatne viac, ako si myslíte. Viete, čo sa skrýva za SALLUT Design?

Juliána MELIŠOVÁ- Príprava na súťaž – diel I.

Prvý zo série článkov redaktorky Bikinifitness.sk Juliány Melišovej zameraný na prípravu v kategórii bikinifitness. Máte predpoklady na tento šport?

Juliána MELIŠOVÁ- Príprava na súťaž II. diel

„Súťažná príprava sa nedá robiť zdravo“. Fakt alebo fikcia?                    

Juliána MELIŠOVÁ- Príprava na súťaž diel III.

Príprava na súťaž na úkor svojho zdravia- áno alebo nie?

Čo po súťažnej príprave a diéte? 1. časť

Juliána MELIŠOVÁ, redaktorka BikiniFitness.sk o tom, prečo byť "bikinou" aj po ukončení sezóny.

Čo po súťažnej príprave a diéte? 2. časť

Juliána MELIŠOVÁ, redaktorka BikiniFitness.sk o tom, prečo byť "bikinou" aj po ukončení sezóny.