Wellness Fitness

Wellness na 2022 Majstrovstvách Európy: Kto zaujal?

2022 Majstrovstvá Európy sú za nami. Poďme sa spoločne pozrieť na to, kto zaujal v nominácii Wellness, kde súťažilo niekoľko skvelých Sloveniek.

Ďalší prestup z Bikini do Wellness: V hlavnej úlohe Viktória GÉMEŠIOVÁ

Viktória GÉMEŠIOVÁ, ktorá v minulom roku reprezentovala Slovensko na Majstrovstvách Európy v Santa Susanne mení nomináciu. Uvidíme ju vo wellness.

2022 Wellness International: Kto zvíťazil?

Počas uplynulého víkendu sa uskutočnil dlho očakávaný Arnold Classic 2022. Po reporte z kategórie Bikini sa spoločne pozrime aj na obľúbený Wellness.

2021 Majstrovstvá sveta vo fitness: Aké bolo ženské wellness?

Prečítajte si report zo ženských kategórií v nominácii wellness. Kto nás zaujal a kto je aktuálne najlepší na svete?

2021 Majstrovstvá sveta vo fitness: Aká bola súťaž v kategórii wellness juniorky?

Na doposiaľ najväčších majstrovstvách sveta, aké svet IFBB zažil, sme mohli vidieť aj skvelé pretekárky z nominácie wellness. Kto nás zaujal medzi juniorkami?

Budúca hviezda slovenského wellness? Predstavujeme vám Zuzanu DUTKOVÚ!

V článku šéfredaktorky portálu BikiniFitness.SK vám predstavíme mladý talent zo Spišskej Novej Vsi. Dámy a páni, meno Zuzana DUTKOVÁ si určite zapamätajte!

Kategória wellness fitness sa teší obrovskej obľube: Uvidíme ju aj na Olympii 2021!

O kategóriu wellness fitness je záujem obrovský. Po novom sa môžeme na dámy s dominantnými svalmi spodnej časti tela tešiť aj na prestížnom Olympia Weekende.

Z IFBB ochádzajú najjagavejšie hviezdy wellness fitness: Kto po nich preberie trón?

Wellness fitness sa stáva čoraz atraktívnejšou kategóriou. Kráľovná tejto nominácie Angela Borges však už v IFBB súťažiť nebude. Ktorá ďalšia hviezdna wellnesska prestupuje ku konkurencii?

Hviezda wellness fitness Lara SANTINI chce byť najlepšou verziou seba samej

Prečítajte si rozhovor s hviezdou kategórie wellness fitness Larou SANTINI, svetovou overall šampiónkou. Ako trénuje, ako sa dostala k súťaženiu a prečo začala súťažiť vo wellness fitness? Dozviete sa v článku. 

Vypočujte si PODCAST: Alica MERGOVÁ prestup do wellness fitness neľutuje

Hostkou v štrnástej epizóde Beyond BikiniFitness Podcast je Alica MERGOVÁ, s ktorou sa rozprávala Barbora LABUDOVÁ.

Ikona wellness fitness Nikoletta Sularz: Snom a cieľom je Elite PRO

Nikoletta SULARZ je jedným z najzvučnejších mien v kategórii wellness fitness. Prečítajte si rozhovor poľskej superhviezdy so Soňou Kolcunovou.

Katarína Juríčková - nemala by uniknúť vašej pozornosti

Na slovenských pódiách sa v minulom roku predstavilo viacero pretekárok, o ktorých sme s teamom povedali, že majú potenciál. Kto je wellness fitnesska Katarína Juríčková? Prečítajte si jej rozhovor so Soňou KOLCUNOVOU. 

Michaela Nemcová - rozhovor s hviezdou slovenského wellness fitness

Michaela NEMCOVÁ získala striebro na Majstrovstvách sveta žien v nominácii wellness fitness a získala pre Slovensko historický úspech. Rozprávala sa s ňou Soňa KOLCUNOVÁ. 

2019 Diamond Cup Luxembourg- wellness fitness

V akej forme súťažili wellness fitnessky na 2019 Diamond Cup Luxembourg? Pozrela sa na to naša redaktorka Barbora LABUDOVÁ. 

Alexandra Handlovská - nemala by uniknúť vašej pozornosti

Nemali by ste prehliadnuť slovenskú šampiónku vo wellness fitness Alexandru HANDLOVSKÚ a to vám potvrdí v tomto článku aj naša redaktorka Soňa KOLCUNOVÁ. 

2018 Pohár Moskvy - wellness fitness a fitmodel

Pohár Moskvy v nomináciách fitmodel a wellness fitness bol nomináciou na prestížnu súťaž 2018 Ruský pohár. Fotogalérie - takmer 200 fotografií!

Štepánka Weissová - nemala by uniknúť vašej pozornosti

Štepánka WEISSOVÁ zmenila kategóriu bikinifitness za wellness fitness a na svojej prvej a jedinej súťaži v tejto sezóne dosiahla na zlato. Pre portál BikiniFitness.sk ju vyspovedala Soňa KOLCUNOVÁ. 

Wellnes Fitness - poznáte pravidlá novej IFBB nominácie?

Súčasťou IFBB programu sa možno čoskoro stane nová nominácie - Wellness Fitness. Stručné pravidlá spracované Evou Kvasničkovou!