Wellness Fitness

2019 Diamond Cup Luxembourg- wellness fitness

V akej forme súťažili wellness fitnessky na 2019 Diamond Cup Luxembourg? Pozrela sa na to naša redaktorka Barbora LABUDOVÁ. 

Alexandra Handlovská - nemala by uniknúť vašej pozornosti

Nemali by ste prehliadnuť slovenskú šampiónku vo wellness fitness Alexandru HANDLOVSKÚ a to vám potvrdí v tomto článku aj naša redaktorka Soňa KOLCUNOVÁ. 

2018 Pohár Moskvy - wellness fitness a fitmodel

Pohár Moskvy v nomináciách fitmodel a wellness fitness bol nomináciou na prestížnu súťaž 2018 Ruský pohár. Fotogalérie - takmer 200 fotografií!

Hana Rehorčíková - aké je súťaženie vo wellness fitness?

Prvá slovenská šampiónka vo wellness fitness Hana REHORČÍKOVÁ poskytla reportérke BikiniFitness.sk Soni KOLCUNOVEJ interview o jej prvej sezóne vo wellness. Aká bola? 

Štepánka Weissová - nemala by uniknúť vašej pozornosti

Štepánka WEISSOVÁ zmenila kategóriu bikinifitness za wellness fitness a na svojej prvej a jedinej súťaži v tejto sezóne dosiahla na zlato. Pre portál BikiniFitness.sk ju vyspovedala Soňa KOLCUNOVÁ. 

Hana Rehorčíková - nemala by uniknúť vašej pozornosti

Hana REHORČÍKOVÁ - nová tvár wellness fitness scény, ktorú "vyspovedala" Soňa KOLCUNOVÁ. Čo povedala Hana o novej kategórii v ktorej bude súťažiť? 

Wellnes Fitness - poznáte pravidlá novej IFBB nominácie?

Súčasťou IFBB programu sa možno čoskoro stane nová nominácie - Wellness Fitness. Stručné pravidlá spracované Evou Kvasničkovou!