Z iných športov

Aké boli 2022 Majstrovstvá Európy vo Fit Model?

Počas uplynulého víkendu sme mohli v estónskom Tallinne sledovať tie najlepšie Fit Modelky na 2022 Majstrovstvách Európy. Po prvýkrát aj so zastúpením Slovenska a Česka.

Wellness na 2022 Majstrovstvách Európy: Kto zaujal?

2022 Majstrovstvá Európy sú za nami. Poďme sa spoločne pozrieť na to, kto zaujal v nominácii Wellness, kde súťažilo niekoľko skvelých Sloveniek.

Andrea Gregorová - bodyfitnesska, ktorú nedokážete prehliadnuť

Patrí k začiatočníkom, ktorí dosiahli mimoriadne výsledky v úvodnej súťažnej sezóne. Kto je bodyfitnesska Andrea Gregorová?

Ďalší prestup z Bikini do Wellness: V hlavnej úlohe Viktória GÉMEŠIOVÁ

Viktória GÉMEŠIOVÁ, ktorá v minulom roku reprezentovala Slovensko na Majstrovstvách Európy v Santa Susanne mení nomináciu. Uvidíme ju vo wellness.

2022 Wellness International: Kto zvíťazil?

Počas uplynulého víkendu sa uskutočnil dlho očakávaný Arnold Classic 2022. Po reporte z kategórie Bikini sa spoločne pozrime aj na obľúbený Wellness.

Maryna POLAPA: Prečo súťažiť vo Fit Model?

Maryna Polapa je známym menom najmä pre fanúšikov nominácie Fit Model. O tom, prečo sa rozhodla venovať tomuto športu a ako vníma svoju nomináciu sme sa rozprávali v interview.

2021 Majstrovstvá sveta vo fitness: Aké bolo ženské wellness?

Prečítajte si report zo ženských kategórií v nominácii wellness. Kto nás zaujal a kto je aktuálne najlepší na svete?

2021 Majstrovstvá sveta vo fitness: Aká bola súťaž v kategórii wellness juniorky?

Na doposiaľ najväčších majstrovstvách sveta, aké svet IFBB zažil, sme mohli vidieť aj skvelé pretekárky z nominácie wellness. Kto nás zaujal medzi juniorkami?

Eva BÁNIKOVÁ o svojej fitness ceste: Plánuje zmenu nominácie!

Prečítajte si rozhovor s Evou BÁNIKOVOU, dlhoročnou súťažiacou vo fitness, ktorá plánuje veľkú zmenu. Ako hodnotí svoju doterajšiu kariéru a v akej nominácii ju uvidíme najbližšie? 

Agáta HLAVAČKOVÁ: Bude mať slovenská scéna ďalšiu svetovú bodyfitnessku?

Prečítajte si rozhovor s Agátou HLAVČKOVOU, ktorá sa môže stať po Adele Ondrejovičovej ďalšou našou bodyfitnesskou svetovej triedy. Čo o sebe prezradila? 

Budúca hviezda slovenského wellness? Predstavujeme vám Zuzanu DUTKOVÚ!

V článku šéfredaktorky portálu BikiniFitness.SK vám predstavíme mladý talent zo Spišskej Novej Vsi. Dámy a páni, meno Zuzana DUTKOVÁ si určite zapamätajte!

Aký bol 2021 Svetový pohár vo Fit Model? Tieto pretekárky boli neprehliadnuteľné!

Ďalšia súťaž pod hlavičkou IFBB International sa uskutočnila v Rige. Na pódium sa postavili tie najlepšie Fit Modelky na svete. Ako súťaž vyzerala?

Adela ONDREJOVIČOVÁ úprimne o súťažení v bodyfitness

Beyond BikiniFitness Podcast pokračuje ďalšou epizódou. Tentokrát sme sa rozprávali s úspešnou Adelou Ondrejovičovou.

Fínska rozhodkyňa Aino-Maija Laurila: Všetko, čo potrebujete vedieť o bodyfitness

Pokračujeme v úspešnej sérii rozhovorov s IFBB medzinárodnými rozhodcami. Tentokrát je hostkou Aino-Maija Laurila z Fínska.

Päť krokov k motivácii na domáci tréning

Aj ty máš už trénovania doma plné zuby? Rozhodne v tom nie si sama. Toto obdobie je skúškou každej z nás, ale sme v tom spoločne. Prečítaj si tipy, ako sa namotivovať na tréning doma. 

Kategória wellness fitness sa teší obrovskej obľube: Uvidíme ju aj na Olympii 2021!

O kategóriu wellness fitness je záujem obrovský. Po novom sa môžeme na dámy s dominantnými svalmi spodnej časti tela tešiť aj na prestížnom Olympia Weekende.

Aký bol 2020 svetový šampionát vo Fit Model?

Aj fit modelky dostali v roku 2020 príležitosť súťažiť. Vďaka Christine Vedernikovej sa mohli zúčastniť aj boja o tituly majsteriek sveta.

Z IFBB ochádzajú najjagavejšie hviezdy wellness fitness: Kto po nich preberie trón?

Wellness fitness sa stáva čoraz atraktívnejšou kategóriou. Kráľovná tejto nominácie Angela Borges však už v IFBB súťažiť nebude. Ktorá ďalšia hviezdna wellnesska prestupuje ku konkurencii?

Vypočujte si PODCAST: Tatiana KOŽUCHOVÁ aj o novej kategórii artistic fitness

Vypočujte si novú epizódu Beyond BikiniFitness Podcastu. Hostkou je Tatiana Kožuchová, hviezda kategórie fitness, ktorá aktuálne pôsobí v Holandsku. 

Alexandra TALAČOVÁ - Nemala by uniknúť vašej pozornosti

Alexandra TALAČOVÁ patrí medzi najväčšie talenty bodyfitness scény, aké na Slovensku aktuálne máme. Prečítajte si rozhovor so Saškou, v ktorom hovorila aj o tom, v akej kategórii mala súťažiť pôvodne.